Wolna powierzchnia
Tylko trzy komitety wyborcze w Starczy – aktualizacja
28 sierpnia 2018 r. | 10:25

Krajowe Biuro Wyborcze w Częstochowie opublikowało listę komitetów wyborczych zarejestrowanych w gminie Starcza. Nie licząc partii politycznych, do KBW w Częstochowie zgłosiło się 201. komitetów wyborczych, z czego dwa w Starczy.

Z komitetów można wywnioskować, że w Starczy może być dwóch kandydatów na Wójta z komitetów wyborczych (o ile znajdą odpowiednią liczbę radnych) oraz obecny Wójt (mimo iż zapowiadał, że nie wystartuje) z PSL.

Poniżej lista zarejestrowanych komitetów.

Komitety zarejestrowane w Starczy to:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA ZEMŁA - pełnomocnik Bartłomiej Andrzej Zemła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY” - pełnomocnik Katarzyna Krystyna Drost
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PIJET - pełnomocnik Dawid Sławomir Scisły

2 odpowiedzi na “Tylko trzy komitety wyborcze w Starczy – aktualizacja”

1. obserwator napisał(a):

Zdaje się, że PSL poniesie największą porażkę. Nie wiem czy w Starczy, ale nadzieja jest.

2. awix napisał(a):

Panie Redaktorze proszę o korektę ponieważ w Starczy są trzy a nie dwa komitety wyborców,pominął Pan komitet Pana Pijeta