-3°
czwartek
-3°
piątek
UG Starcza zaprasza do współpracy przy opracowaniu LPR
05 października 2017 r. | 13:15
2

Urząd Gminy Starcza zaprasza wszystkich Mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje społeczne i inne podmiotów działających w Gminie Starcza do wzięcia udziału w warsztatach w ramach opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Starcza.

Szczególnie ważne jest wspólne określenie potrzeb i oczekiwań wobec zmian rewitalizacyjnych, a także problemów i sposobów ich rozwiązania, w które wszyscy mogą się zaangażować.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

11 października godz. 16:30 – Sala OSP w Rudniku Małym – spacer badawczy

11 października godz. 17:30 – Sala OSP w Rudniku Małym – spotkanie robocze dotyczące konsultacji granic obszaru zdegradowanego i obszaru do rewitalizacji

13 października godz. 17:00 – Sala OSP w Rudniku Małym – warsztaty dotyczące opracowania mapy problemów i potencjałów na obszarze rewitalizacji

17 października godz. 17:00 – Sala OSP w Rudniku Małym – warsztaty urbanistyczne2 odpowiedzi na “UG Starcza zaprasza do współpracy przy opracowaniu LPR”

  1. Pomidor napisał(a):

    Spacer badawczy?

  2. obserwator napisał(a):

    Chcą wziąć pieniądze, ale nie wiedzą za co. W gminie nie ma co rewitalizować.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).