-1°
-3°
Urząd Gminy Starcza będzie bardziej „internetowy”
13 grudnia 2017 r. | 10:29

Stowarzyszenie do spraw Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Subregionu Północnego Województwa Śląskiego działające na podstawie Uchwały Walnego Zebrania Członków nr 4/2017 z dnia 24 lutego 2017 r. w sprawie upoważnienia Zarządu Stowarzyszenia do przeprowadzenia postępowania na wybór Operatora Infrastruktury zaprasza do składania ofert na:

Usługę dotyczącą eksploatacji, dostarczania (udostępniania) sieci telekomunikacyjnej światłowodowej oraz świadczenia publicznych usług telekomunikacyjnych na infrastrukturze informatycznej dla Subregionu Północnego "E-region częstochowski" łączącej miejscowości powiatów kłobuckiego, myszkowskiego, częstochowskiego (w tym gminy Starcza) i Miasta Częstochowy.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.