-2°
Uwaga Łysiec! Nadciąga kanalizacja!
22 listopada 2017 r. | 10:15

Do 30 czerwca 2019 roku Mieszkańcy Łyśca będą cieszyć się nową kanalizacją. Urząd Gminy Starcza poinformował, że pozyskał na ten cel dofinansowanie ze środków unijnych do kwoty 1 028 246,00 zł. Skanalizowane zostaną ulice: Kwiatowa, Krótka, Prosta, Osiedlowa, Nowa, Strażacka i Myśliwska.

W ramach zadania zostanie wykonane ok 3,7 km sieci kanalizacji sanitarnej oraz 1,8 km sieci wodociągowej. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach.

8 odpowiedzi na “Uwaga Łysiec! Nadciąga kanalizacja!”

1. Ona napisał(a):

Jak zobaczę to uwierzę

2. obserwator napisał(a):

Zwłaszcza w kwestii wodociągów wójt lubi obiecywać.

3. Pol napisał(a):

I po co było tak jączyc ze kanalizacja za Szymczyk nie powstanie . Wstyd

4. kasia napisał(a):

Uwierzymy jak ja zrobią!!!może asfalt też będzie😆dobrze ze wojt już niedługo się zmieni jeszcze proboszcza trzeba zmienic😊

5. Ona napisał(a):

A ja to już się nie wypowiem na temat księdza najlepiej zmienić parafie to co u nas sie dzieje to jest wielki absurd ,żal porostu

6. Łyśczanin napisał(a):

Reasumując. Szambo nie ma odpływu, a do kościoła tylko w gumiokach – pod warunkiem, że ktoś chce usłyszeć z ambony, że przyszedł z najgorszego rejonu gminy…