17°
piątek
26°
13°
sobota
UWAGA Łysiec: Znaleziono psa!
15 listopada 2017 r. | 12:31
1

W niedzielę w Łyścu ok. godz. 15:30 znaleziono pieska. Do dziś nie zgłosił się właściciel psa. To kundelek, wygląda jak na zdjęciach. Bardzo tęskni za domem.

Właściciela bardzo prosimy o kontakt pod nr telefonu 796 755 866 lub 792 398 036.Jedna odpowiedź na “UWAGA Łysiec: Znaleziono psa!”

  1. natalia napisał(a):

    Piesek odnalazł swoich właścicieli! Dziękuję wszystkim za pomoc! 🙂
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).