Wiesław Szymczyk na jeszcze jedną kadencję?
15 maja 2017 r. | 15:36

Przeciwnicy Wójta Wiesława Szymczyka nie będą mogli spać tej nocy spokojnie. Jarosław Kaczyński na spotkaniu z Wojewódzkimi Zespołami Samorządowymi zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość wycofa się z pomysłu dwukadencyjności w samorządach działającej wstecz. Oznacza to, że Szymczyk będzie mógł kandydować w kolejnych wyborach.

Na nic starania niektórych radnych, którzy widzieliby siebie w roli Wójta. Jeżeli Szymczyk wystartuje, to mimo licznych wpadek, ma największe szanse na zwycięstwo.

10 odpowiedzi na “Wiesław Szymczyk na jeszcze jedną kadencję?”

1. Mieszkaniec napisał(a):

Mam nadzieję że do tego nie dojdzie !!!

2. Ja napisał(a):

Wystarczy, że pojawiłby się znany i lubiany w gminie kandydat i wójt by nie wygrał.

3. Piłkarz napisał(a):

Jak nie on to kto?

4. obserwator napisał(a):

A wójt nie oświadczył publicznie, że nie będzie już startować? Przyspawany do stołka?

5. Jane napisał(a):

Temu panu już wystarczy, czas na młodych!

6. Mieszkaniec napisał(a):

Lepszego jak wójt Szymczyk już nie będzie może być tylko gorzej 🙂 Pozdrawiam

7. obserwator napisał(a):

Dwukadencyjność nie ma nic do rzeczy. Jeśli osoba publiczna oświadcza coś publicznie, to wycofanie się z tego oznacza brak honoru. To najczęstsza cecha polityków.

8. Eko-Technologie napisał(a):

Jest to bardzo miły i uczciwy wójt powinie wybudować psychiatryk i pozamykac w nim wszystkich tych co na zdjęciach się ujawniają pierdzielone emeryta za 2 zl

9. sąsiad napisał(a):

jak nie on – to tylko gorzej może być – aż strach myśleć 🙁