-3°
czwartek
-3°
piątek
Wójt nagradza swoich urzędników
12 stycznia 2018 r. | 12:18
6

17. pracowników Urzędu Gminy Starcza otrzymało nagrody w 2017 roku. Najwięcej, bo po 2 880,19 zł otrzymały Ilona Ciura (sekretarz gminy), Halina Gryl (skarbnik gminy) i Krystyna Grzyb (zastępca skarbnika).

Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wójt nagradza swoich urzędników”

 1. Wyborca napisał(a):

  zrobią wszystko dla kasy!

 2. Nicknieznaczącynic napisał(a):

  Gmina bogata. Stać Ich!

 3. Łysiec napisał(a):

  Emerytki z nagrodami

 4. top napisał(a):

  Darmoziady

 5. Dlaczegoja napisał(a):

  Na straż nie ma pieniędzy a zawsze na nagrody coś się znajdzie…..

 6. Tyk napisał(a):

  A co jeszcze straży mało

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).