-3°
czwartek
-3°
piątek
Wójt powołał zespół ds. opracowania LPR
05 września 2017 r. | 12:35
1

Wójt Wiesław Szymczyk powołał zespół do spraw opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starcza do roku 2023. Koordynatorem zespołu została Anna Kamińska.

Poniżej zarządzenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG StarczaJedna odpowiedź na “Wójt powołał zespół ds. opracowania LPR”

  1. gość napisał(a):

    A co będzie w gminie rewitalizowane?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).