-2°
Wójt przedstawił propozycję budżetu na 2018 rok
04 grudnia 2017 r. | 11:06

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Starcza pojawił się projekt budżetu na przyszły rok. Wójt zaplanował 13 055 000 zł po stronie dochodów i 12 645 000 zł po stronie wydatków. Nadwyżka budżetowa w kwocie 410 000 zł zostanie przeznaczona na spłatę kredytów i pożyczki.

W kolejnych kilkunastu dniach postaram się omówić najciekawsze i według mnie najważniejsze zagadnienia z budżetu gminy na 2018 rok.

Całość budżetu możecie zobaczyć TUTAJ.