31°
16°
poniedziałek
26°
13°
wtorek
Wójt znowu przegrał ze mną w SKO!
17 listopada 2017 r. | 10:50
4

Ciężko jest zrozumieć Wójta Wiesława Szymczyka. Nie rozumiem też, jak ktoś może ukrywać informacje publiczne. Tak też było ostatnim razem, gdzie Wójt odmówił mi udzielenia informacji odnośnie emerytów pracujących w Urzędzie Gminy Starcza. Wójt mi odmówił, a ja odwołałem się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie. I wiecie co? Znowu wygrałem!

Tym razem Szymczyk będzie musiał mi udostępnić informacje o emerytach - osobach pełniących funkcję publiczne.

Panie Wójcie, czekam z niecierpliwością na te informacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wójt znowu przegrał ze mną w SKO!”

 1. Wyborca napisał(a):

  I po co mu to było? Jakich fachowców mamy w gminie, że o tym nie wiedzą? Co z prawnikiem?
  0  0
 2. Ona napisał(a):

  Cisza i tak nie wiemy ilu emerytów siedzi w naszym urzędzie…Wójt liczy i nie może się doliczyć????……………………………………….
  0  0
 3. Aga napisał(a):

  A jakiego „Mikołaja” wójt sprawił mieszkańcom w grudniu……..muszą czekać z pełnymi koszami do 21 grudnia na odbiór „….z powodów organizacyjnych”. Ładna mi organizacja …..niech teraz sam ciągnikiem odbiera śmieci od mieszkańców
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *