-4°
-12°
sobota
-7°
-13°
niedziela
Wójt znowu przegrał ze mną w SKO!
17 listopada 2017 r. | 10:50
4

Ciężko jest zrozumieć Wójta Wiesława Szymczyka. Nie rozumiem też, jak ktoś może ukrywać informacje publiczne. Tak też było ostatnim razem, gdzie Wójt odmówił mi udzielenia informacji odnośnie emerytów pracujących w Urzędzie Gminy Starcza. Wójt mi odmówił, a ja odwołałem się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie. I wiecie co? Znowu wygrałem!

Tym razem Szymczyk będzie musiał mi udostępnić informacje o emerytach - osobach pełniących funkcję publiczne.

Panie Wójcie, czekam z niecierpliwością na te informacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wójt znowu przegrał ze mną w SKO!”

  1. Wyborca napisał(a):

    I po co mu to było? Jakich fachowców mamy w gminie, że o tym nie wiedzą? Co z prawnikiem?

  2. Ona napisał(a):

    Cisza i tak nie wiemy ilu emerytów siedzi w naszym urzędzie…Wójt liczy i nie może się doliczyć????……………………………………….

  3. Aga napisał(a):

    A jakiego „Mikołaja” wójt sprawił mieszkańcom w grudniu……..muszą czekać z pełnymi koszami do 21 grudnia na odbiór „….z powodów organizacyjnych”. Ładna mi organizacja …..niech teraz sam ciągnikiem odbiera śmieci od mieszkańców

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).