Wójt ukrywa emerytów pracujących w urzędzie!
24 października 2017 r. | 11:16

Wójt Wiesław Szymczyk ukrywa informację na temat emerytów pracujących w gminie Starcza. A na emeryturę mogliby iść jego najwierniejsi żołnierze, którzy będą tam pracować do późnej starości. Z uwagi na to, że Wójt chroni ich nazwiska, wczoraj odwołałem się w tej sprawie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Odmowę Wójta znajdziecie poniżej.

7 odpowiedzi na “Wójt ukrywa emerytów pracujących w urzędzie!”

1. Janusz Szymański napisał(a):

jak wam nie wstyd!!! zajmujecie miejsce młodym, którzy też chcieliby pracować w urzędzie

2. obserwator napisał(a):

I bardzo dobrze, że ktoś patrzy władzy na rękę. Zwłaszcza takiej władzy, która za bardzo przyzwyczaiła się do stołka/stanowiska.

3. Ona napisał(a):

Wystarczy spojrzeć w zeznania na datę urodzenia i już wiadomo…no może nie wszystkie emerytki je musiały wykazać…Brak słów , wstydu to Oni nie mają!!!

4. Pol napisał(a):

Ale przecież wedle prawa pracownik sam decyduj kiedy odchodzi. Po co te zbedne komentarze . A wam emeryci życzymy 100 lat