-1°
czwartek
-3°
piątek
Wójt ukrywa emerytów pracujących w urzędzie!
24 października 2017 r. | 11:16
7

Wójt Wiesław Szymczyk ukrywa informację na temat emerytów pracujących w gminie Starcza. A na emeryturę mogliby iść jego najwierniejsi żołnierze, którzy będą tam pracować do późnej starości. Z uwagi na to, że Wójt chroni ich nazwiska, wczoraj odwołałem się w tej sprawie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Odmowę Wójta znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Wójt ukrywa emerytów pracujących w urzędzie!”

 1. Janusz Szymański napisał(a):

  jak wam nie wstyd!!! zajmujecie miejsce młodym, którzy też chcieliby pracować w urzędzie

 2. obserwator napisał(a):

  I bardzo dobrze, że ktoś patrzy władzy na rękę. Zwłaszcza takiej władzy, która za bardzo przyzwyczaiła się do stołka/stanowiska.

 3. Ona napisał(a):

  Wystarczy spojrzeć w zeznania na datę urodzenia i już wiadomo…no może nie wszystkie emerytki je musiały wykazać…Brak słów , wstydu to Oni nie mają!!!

 4. Pol napisał(a):

  Ale przecież wedle prawa pracownik sam decyduj kiedy odchodzi. Po co te zbedne komentarze . A wam emeryci życzymy 100 lat

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).