-3°
czwartek
-3°
piątek
Czecho.pl
Od wtoku GOPS wydaje paczki
23 października 2017 r. | 09:59
0

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starczy informuje, że w związku z realizacją Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, od wtorku 24 października będą wydawane paczki żywnościowe dla osób posiadających skierowanie.

Wszelkie informacje w tym zakresie uzyskacie w siedzibie GOPS-u w Starczy przy ul. Szkolnej 1.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).