23°
12°
wtorek
24°
13°
środa
fot. OSP KSRG Starcza
Wypadek w Starczy. Jedna osoba ranna!
06 listopada 2017 r. | 09:42
2

W czwartek w Starczy przy ul. Targowej samochód ciężarowy marki Scania zderzył się z samochodem osobowym marki Skoda. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba, która została przewieziona do szpitala.

Pierwsza do wypadku została zadysponowana OSP KSRG Starcza. Przeczytajcie relację druhów ze Starczy.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano dwa pojazdy, które brały udział w zdarzeniu. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że w osobówce nadal przebywa pasażerka samochodu. Strażacy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy oraz uwolnienia poszkodowanej za pomocą specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Na miejsce zdarzenia zostały również zadysponowane jednostki z JRG z Częstochowy oraz Pogotowie Ratunkowe. Po wydostaniu pasażerki pojazdu została ona przetransportowana do szpitala. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu opuścili samochody o własnych siłach. Przyczyny wypadku ustala Policja. /OSP KSRG Starcza/

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza2 odpowiedzi na “Wypadek w Starczy. Jedna osoba ranna!”

  1. Kasia napisał(a):

    Nie w sobotę tylko w czwartek był wypadek!
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).