-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Oni zadecydują, co powstanie w Łyścu
14 kwietnia 2017 r. | 16:41
0

Ilona Ciura, Dawid Pijet i Barbara Hak - to komisja przetargowa powołana przez Wójta Wiesława Szymczyka, która zdecyduje o wyborze najlepszej oferty na dzierżawę gruntu w Łyścu.

Zarządzenie w tej sprawie znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że Wójt Gminy Starcza ogłosił I pisemny przetarg nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Łysiec, składającej się z niezabudowanej działki nr 133 o powierzchni 3.5340 ha, dla której IX Wydział Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Częstochowie prowadzi KW CZ1C/00107642/4.

BIP UG StarczaDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).