-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
canola
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników
03 sierpnia 2017 r. | 08:56
0

Urząd Gminy Starcza informuje o zwrotach podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Do końca sierpnia w urzędzie będą przyjmowane wnioski w tej sprawie.

Niezbędnym załącznikiem wniosku jest faktura VAT stanowiąca dowód zakupu paliwa za okres od 1 do 28 lutego 2017 r.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).