zachmurzenie duże
wtorek
Nabór wniosków o przyznanie dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest
01 lutego 2019 r. | 13:13
1
Reklama

Wójt Gminy Starcza realizując założenia „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Starcza” ogłasza nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest w 2019 roku.

Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w Urzędzie Gminy Starcza.

Poniżej zamieszczony jest regulamin wraz z wnioskiem i wymaganymi załącznikami.

Nabór trwać będzie od 4 do 15 lutego 2019 r. Termin wykonania prac i złożenia wniosku o wypłatę dotacji wraz z wymaganymi dokumentami nie później niż do 31 sierpnia 2019 r.

Wydatki związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych leżą po stronie właściciela nieruchomości.

Do wniosku należy dołączyć kolorowe zdjęcia obiektów, z których planowany jest demontaż azbestu lub miejsca składowania azbestu (w przypadku zbierania). Zdjęcia muszą pozwolić na identyfikację obiektu lub miejsca składowania azbestu.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Starcza w pokoju nr 5 lub telefonicznie pod nr 34 3140 334.Jedna odpowiedź do “Nabór wniosków o przyznanie dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest”

  1. Pani z terenu pisze:

    Azbest w postaci eternitu jest jeszcze na wielu budynkach. Gmina chce dotować usuwanie azbestu, a skąd mają wziąć fundusze na pokrycia dachowe ci, którzy chcieli by się pozbyć azbestu, ale ich nie stać na nowe pokrycia w 100%. Tu trzeba znaleźć dotację lub podobne rozwiązanie, Bez tego nie pozbędziemy się eternitów z gminy.

    0
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *