zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
GKS Czarni Starcza dla Rafała Nowaka!
18 sierpnia 2017 r. | 15:13
0
Reklama

GKS Czarni Starcza poinformował, że najbliższych dniach odbędą się zbiórki pieniędzy na zabieg operacyjny dla Rafała Nowaka. Przypomnijmy, Rafał od kilkunastu miesięcy uskarżał się na wszelkiego rodzaju bóle i dopiero niedawno postawiona diagnoza wykazała, że prawidłowe funkcjonowanie uniemożliwia mu Kostniak Kostnawy (Osteoid Osteoma), którego wyleczyć można małoinwazyjnym zabiegiem Termoablacji przeprowadzanym w klinice w Gdańsku.

Jeśli chcemy, żeby na twarzy Rafała znów zagościł jego szczery uśmiech możemy wspomóc go finansowo wrzucając darowiznę do specjalnej puszki, która wędrować będzie podczas trzech wydarzeń najbliższych dni:
- mecz wyjazdowy drużyny seniorów do Kruszyny (sobota,19.08),
- mecz pierwszej rundy Pucharu Polski z Pogonią Kamyk na boisku w Starczy (środa, 23.08),
- turniej sołectw Gminy Starcza (niedziela, 27.08).

Jeśli ktoś ma życzenie to istnieje także możliwość wsparcia za pomocą konta bankowego. Podany rachunek bankowy należy do Rafała Nowaka.
89 1140 2004 0000 3302 7587 0494
W razie pytań, prosimy o kontakt z nami lub z samym Rafałem.

W tym miejscu pragniemy przekazać specjalne podziękowania dla klubu LKS Kamienica Polska, który zdecydował się na zbiórkę pieniędzy na wsparcie dla naszego zawodnika, która odbędzie się podczas najbliższego meczu ligowego. Niesamowity gest, który świadczy tylko o tym, że środowisko piłkarskie na codzień rywalizujące w obszarze sportu w trudnych życiowych sytuacjach potrafi się zjednoczyć i wesprzeć.

Łączy nas piłka!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *