bezchmurnie
18°
15°
wtorek
GKS Czarni Starcza
Pracowity weekend Czarnych Starcza
06 lutego 2017 r. | 10:25
1
Reklama

GKS Czarni Starcza opublikował krótkie podsumowanie weekendowych zmagań swoich grup wiekowych. Młodzież rozegrała sparing z Kamienicą Polską, seniorzy odnieśli efektowne zwycięstwo w meczu z Juniorem Szarlejka, a juniorzy starsi brali udział w Konopiska CUP.

Poniżej relacja z fb Czarnych Starcza:
1. W piątek z drużyną Orlików udaliśmy się na halę w Kamienicy Polskiej i rozegraliśmy bardzo pożyteczny mecz towarzyski z tamtejszym LKS-em. Wynik zawodów to 11:5 dla miejscowych ale gołym okiem widać postępy piłkarskie naszych najmłodszych!
2. W sobotę na boisku przy Sportowej 7 odwiedziła nas drużyna Juniora Szarlejki. Seniorzy naszego zespołu odnieśli przekonywujące zwycięstwo w stosunku 11:0 lecz zważając na ciężkie warunki gry nie wynik był tego dnia najważniejszy, a zaaplikowana kolejna mocna jednostka treningowa.
3. W niedzielę natomiast z drużyną juniorów starszych rozegraliśmy turniej halowy z cyklu "Konopiska Cup" gdzie po zwycięstwach z Gromem Cykarzew i Orłem Pawonków, zremisowaliśmy z pierwszą drużyną Lotu oraz musieliśmy uznać wyższość MLKS Woźniki a także drugiej ekipy Lotu i ostatecznie w 6 zespołowej stawce sklasyfikowani zostaliśmy na miejscu 4. Należy podkreślić, że najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został Ernest Heryk! Poniżej kilka fotek z turnieju.Jedna odpowiedź do “Pracowity weekend Czarnych Starcza”

  1. a pisze:

    Jaki jest sens kopiowania informacji z innych portali i wklejania ich tutaj? Aż takie lenistwo pana redaktora? Skąd kopiujemy następnym razem? Onet? Wirtualna? To może podpowiem, że na pudelku jest również kilka ciekawostek

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *