zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
UG Starcza
Sztacheta TrailRunning w Łyścu
31 maja 2024 r. | 10:54
0
Reklama

26 maja odbyła się trzecia edycja wydarzenia „Sztacheta TrailRunning”, którego ideą jest wspieranie oraz nagłaśnianie zbiórek na wsparcie rehabilitacji dla dzieci. W tym roku podopiecznymi Sztachety zostali Franek i Wojtuś.

Do akcji przyłączyło się ponad 200 uczestników, którzy wybrany przez siebie dystans mogli przebiec lub przejść marszem. Dla największych śmiałków stworzono nawet bieg 12 godzinny, którego start miał miejsce 5 minut po północy. Najlepszy wynik podczas tego dystansu, to wybiegane przez jednego uczestnika aż 105 km! W akcji mogły wziąć również udział dzieci, dla których również został przygotowany specjalny bieg „Sztachetka”
A to wszystko w szczytnym celu.

Na uczestników czekało wiele atrakcji m.in.: Joga o poranku, Zumba, Wyzwania na ergometrze, Pokaz strażacki oraz pokaz pierwszej pomocy, Ozdabianie sztachetek przez dzieci, Badanie słuchu, Oprawa muzyczna Marcina „Martineza” Grodzkiego, Smakołyki od KGW „Starczanki”, „Sztachetowa” kawiarenka.

Był to czas spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze, z przyświecającą wszystkim najpiękniejszą ideą, jaką jest niesienie pomocy potrzebującym. /UG/

UG Starcza

UG Starcza

UG Starcza

UG Starcza

UG Starcza

UG Starcza

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *