zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
fot. OSP Rudnik Mały
1 000 000 zł dla trzech jednostek OSP w gminie Starcza?
08 grudnia 2023 r. | 11:12
11
Reklama

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej przedstawiła listę jednostek OSP, które mają otrzymać wsparcie w łącznej wysokości 1 000 000 zł na gminę za "frekwencję wyborczą" w "Bitwie o remizy".

Jeżeli pieniądze rzeczywiście nie zostaną zablokowane przez przyszły rząd, pieniądze zostaną rozdzielona na wszystkie jednostki OSP w gminie Starcza, które będą mogły za nie zakupić asortyment zatwierdzony przez MSWiA - TUTAJ.

Pieniądze mają zostać rozdzielone po równo na następujące jednostki: OSP Łysiec, OSP Rudnik Mały i OSP Starcza.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “1 000 000 zł dla trzech jednostek OSP w gminie Starcza?”

 1. Z.K. pisze:

  Nie no tym debilom im pijakom tyle kasy dawać. Wyrzucone w błoto.

  4
  5
 2. ... pisze:

  panie Z.K. (panie celowo z małej..) proszę się nie bać i przedstawić, jak pan taki odważny i rzuca takimi hasłami. Przynajmniej Ci debile będą wiedzieć pod jaki adres się nie spieszyć z pomocą, jak już będzie pan takiej potrzebował… Najlepiej to proszę podać numer konta od razu, bo na pewno panu należą się te pieniądze jak nikomu innemu, to gmina od razu zrobi przelew 🤦‍♂️ co za chora głowa…

  4
  2
 3. Dzidek pisze:

  Nie zauważyłem żeby oni kiedykolwiek się spieszyli z tą swoją pomocą.
  A czy to nie powinno być tak że mają pomagać każdemu? Strażak sobie wybiera do kogo się będzie spieszył a do kogo nie? To że ktoś ma inne zdanie znaczy że mu się pomóc nie należy? No rzeczywiście nagroda się za takie zachowanie należy.

  2
  4
 4. Ano pisze:

  Panie Dzidek a czy wie pan że druhowie muszą dojechać do jednostki żeby móc wyjechać ? Czy wie pan że podczas dojazdu do danej remizy nie można łamać zasad ruchu drogowego i dostosować prędkość do wymaganej ? Kto z druhów będzie ryzykował dodatkowo utratę prawa jazdy plus zapłatę za mandat ? Zwróć pan koszta ? Zachowania pana Z.K nawet nie ma co komentować… totalne dno i rynsztok społeczeństwa. Każdy uważa się za znawcę jak trzeba komentować. Polecam serdecznie zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka 🙂 Pozdrawiam

  4
  2
 5. Elo pisze:

  Pewnie pan dzidek myśli, że tam wszyscy siedzą w remizie, jak straż państwowa i czekają, aż przyjdzie wezwanie… I mieszka chyba na jakimś strasznym zadupiu, jeśli nie widzi, zaangażowania druhów w jak najszybszy wyjazd do pomocy…

  2
  1
 6. Mops pisze:

  te pieniądze należą się prezesowi , zarządowi i wszystkim ultrasom z Sportowej 7 !!!!
  to oni co mecz śpiewają że są w stanie ponieść najwyższą ceną za swój klub!!!
  czarni albo śmierć!!!!!! XD

  1
  0
 7. D. pisze:

  hahahaha zabawny pan jest ,ale w takim razie jak będzie Pan potrzebował pomocy to niech pan po klub dzwoni ,na pewno pomogą

  2
  0
 8. Z.K. pisze:

  Ochotniczy strażak to powinien nieść pomoc bezinteresownie, a nie na krytykę odpowiadać daj adres to ci nie zgaszę domu w przypadku pożaru. A spotykam się kolejny raz z takimi tekstami z ich strony. Ktoś z takim podejściem nie powinien wogole się udzielać ani nazywać druchem strażakiem czy kim tam,,,

  1
  3
 9. Ano pisze:

  Panie Z.K osobiście nie znam osoby z jednostek które powiedziały by coś takiego osobiście komukolwiek. Zawsze i wszędzie staramy się w miarę możliwości wyjechać. Poświęcamy swój prywatny czas który możemy spędzić z rodziną, swoje zdrowie a najczęściej od społeczeństwa słyszymy właśnie takie oskarżenia bądź wyzwiska. My nie wybieramy dokąd pojedziemy bo jeździmy wszędzie. Pan zaczął nas wyzywać od najgorszych. Naprawdę zapraszamy do jednostki żeby zobaczył Pan jak to wygląda od środka. Łatwo jest komentować jak się stoi z boku. Dla niektórych byłoby na rękę gdyby zlikwidować straż bo po w sumie to nie jesteśmy potrzebni. Nikt nikomu źle nie życzy ale człowiek dopiero dostrzega czyjeś dobro jak sam osobiście znajduje się w potrzebie.

  2
  0
 10. Z.K. pisze:

  Zawsze kiedy jest jakaś potyczka na temat straży pojawia się komentarz typu daj adres to będziemy wiedzieli gdzie się nie spieszyć,,, Racja przesadziłam z pierwszym komentarzem myślałam że nikt tego nie czyta :))) ps jestem panią nie panem :)))

  0
  1
  • Ano pisze:

   Szanowna pani. Wypowiedzi w Internecie mozna bardzo łatwo wytworzyć bo nikt tego nie sprawdza. Prawda jest taka, że każdy wyjazd OSP jest dysponowany z Komendy Miejskiej PSP z Częstochowy. OSP nie ma mocy decydowania gdzie jednostka jest kierowana więc wszelkie wypowiedzi o tym że nie jeździ się gdzieś po czyichś słowach to zwykłe pomówienia. Nie wiem kto napisał taki komentarz związany ze nie przyjedziemy pod dany adres bo wiadomo każdy tutaj jest anonimowy. Jedynie wiem że mogę zaufać osobom z którymi współpracuje w danym OSP.

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *