zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
czwartek
Aleksandra Dukat nowym urzędnikiem gminy Starcza
09 lutego 2024 r. | 11:07
26
Reklama

Aleksandra Dukat z Własnej została nowym urzędnikiem gminy Starcza. Dukat wygrała nabór na stanowisko ds. oświaty, kultury, sportu, promocji i zdrowia w Urzędzie Gminy Starcza.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Aleksandra Dukat nowym urzędnikiem gminy Starcza”

 1. Izabela pisze:

  A kiedy był ogłoszony nabór?

  6
  3
 2. Ola pisze:

  po rodzinie wszędzie się dostanie

  11
  5
  • Pepper pisze:

   Wszystko jest dostępne w Internecie pani izo, tylko trzeba chociaż minimalnie potrafić posługiwać się internetem i wyszukiwarką. https://www.bip.starcza.akcessnet.net/index.php?idg=3&id=407&x=72&y=8

   7
   3
   • Ela pisze:

    Oczywiście, nie wszyscy potrafią. Pani, która wygrała na pewno codziennie rano i wieczorem przeglądała stronę urzędu gminy i w ten sposób dowiedziała się o naborze.

    13
    4
    • Izabela pisze:

     Aby pisać komentarze,trzeba choć w minimalnym stopniu posługiwać się polszczyzną, jeżeli już zwraca się po imieniu do kogoś to używa się wielkiej litery- podstawa. Jeżeli ma się odwagę pisać komentarze to podpisywanie się pseudonimem jest śmieszne.

     4
     5
     • Pepper pisze:

      Myśli pani, ze ta mala litera to przypadek, albo brak wiedzy? Poprostu nie mam szacunku do zawistnych ludzi. A co do pseudonimu to pani nick też mogę za to uznać, bo iz jest wiele 😉

      4
      3
   • E. W. pisze:

    Gratuluję, a zazdrośnicy niech płaczą.

    2
    1
 3. Magdalena pisze:

  Pani Izabelo, mnie zastanawia fakt, dlaczego mniej ważne sprawy publikowane są na Facebooku, a te, które powinny być nagłaśniane m.in nabory właśnie są “zatajane”. No bo, kto ma czas, aby wchodzić dwa razy dziennie na stronę UG i sprawdzać nowe publikacje jak to Pani Ela napisała? Chyba jedynie osoba w nim pracująca :). Trzymam mocno kciuki, aby mieszkańcy gminy otworzyli szeroko oczy i z rozumem zagłosowali w nadchodzących wyborach. Pozdrawiam

  8
  3
 4. Romek pisze:

  Urząd Gminy ma profil na Facebooku ? Nie wiedziałem.
  Ta strona to prywatna strona i nic nie ma wspólnego z samorządem.
  Tylko prywatne i opłacone opinie i teksty się tutaj znajdują…

  7
  3
  • Ela pisze:

   Pojawia się pytanie dlaczego ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyczne było ogłoszone na wspomnianym profilu facebookowym, pojawiają się również informacje odnośnie wielu innych rzeczy, a o tym stanowisku informacja nie była udostępniona? Czyżby dlatego, że już dawno było obsadzone? Jedna treści są ważne drugie mniej ważne?

   7
   4
   • Mieszkaniec pisze:

    Ja się zapytam jakie kwalifikacje posiada Pani Dukat ? Że podejmuje prace na Tym stanowisku ! Jest nie kompetentna odnośnie wiedzy w temacie Oświaty , Sportu itd … Jak człowiek który nie ukończył studiów w kierunku powiązanym może pracować i załatwiać wszelkie sprawy jeżeli nie ma wgl pojęcia w tym temacie . Powinni robić drugi nabór niż brać byle kogo bo konkurs wygra !

    6
    3
 5. Gal anonim pisze:

  czemu się czepiacie dziewczyny która wygrała uczciwie konkurs, ogłoszenie było publiczne każdy mógł wziąć udział. pretensje miejcie do dziennikarza że wrzuca tylko wybiórcze artykuły bo razem z tym stanowiskiem był konkurs na inne stanowisko i co o tym cisza????? cieszcie się że młoda krew zaczyna pracę w urzędzie a nie starzy wyjadacze trzymający się kurczowo stołków.
  ode mnie gratulacje i życzę owocnej pracy na stanowisku.

  7
  6
 6. gil pisze:

  U nas w gminie obowiazuje zasada
  najpierw praca potem wyksztalcenie
  przeciez ta pani pracuje w gminie chyba od dwoch lat i teraz sie przypomnialo zeby dac ogloszenie ze bylo wolne stanowisko i nikt nie mial kwalifikacji do objecia stanowiska,poniewaz tylko radni maja zdolne dzieci
  “”im sie poprostu nalezalo ”
  panie redaktorze niech pan nie wprowadza mieszkancow w blad piszac artykuly z takim opoznieniem

  8
  5
 7. ZOZOL pisze:

  przecież ta dziewczyna pracowała jako pomoc administracyjna w dodatku była zatrudniana przez Urząd Pracy a nie Gminę co wy za glupoty piszecie ludzie jak ktokolwiek zna dziewczynę to wie że ma wykształcenie wyższe więc mogla aplikować na stanowisko urzędnicze. co idę do gminy to uśmiechnięta dziewczyna i pomocna złego słowa powiedzieć nie mogę. Widzę że zawiść przez co niektórych przemawia, polecam taką maść na ból d….

  5
  6
  • Becia pisze:

   Drogi ZOZOLU
   to Ty wylewasz tu zale na mieszkancow,obrazajac ich ze nie potrafia sie obslugiwac interetem lub ze żle uzywaja ortografii {lub nie czyta ze zrozumieniem ,)
   Wiecej tolerancji i empatii do swoich mieszkancow i wyborcow
   Ja zadalam tylko proste pytanie -czy jest corka radnej i prosze tylko o odpowiedz.

   5
   2
   • ZOZOL pisze:

    no tak bo jak jest córką radnej to ma schować głowę w piasek i iść pracować do kamieniołomu.. a nie zapomniałem że nawet tam by pewnie była wg ciebie Beciu zatrudniona “po znajomości”. jakby tak było to by nie musiała brać udziału w publicznym konkursie tylko od razu dostała posadkę weź pomyśl… ale jak się ktoś chce przypierniczyc to byle co znajdzie byle sobie ulżyć.

    5
    7
    • Becia pisze:

     Po co od razu w kamieniolomie drogi ZOZOLU
     Osoba wyksztalcona nie musi sie martwic o znalezienie pracy tymbardziej w dzisiejszych czasach,
     Zreszta Zadna praca nie hanbi
     Chce tylko uzyskac info dla mieszkancow ,poniewaz to juz druga corka radnej jest zatrudniona
     W konczacej sie kadencji radnego powinno sie wykazac ,co sie zrobilo dla mieszkancow ,skoro sie zabiega o glosy wyborcow—–CZY TYLKO WSZYSTKO DLA SIEBIE

     9
     4
     • ZOZOLE pisze:

      czyli uważasz że skoro jest córką radnej to nie miała prawa wystartować w PUBLICZNYM konkursie??? bo Becia tak mówi? i jeszcze to zarzucanie że coś było zatajone jak nie było litości…
      współczuję dziewczynie że musi czytać wypocin zazdrośników w internecie dorabiających jej łatkę córki radnej jako jedyne osiągnięcie w życiu

      4
      6
 8. Becia pisze:

  Prawda zawsze boli i jest niewygodna zwlaszcza gdy jestesmy przed wyborami samorzadowymi,ale udowodnij ze tak nie jest ZOZOL
  wskaz ilu bylo kontrkandyatow ,pewnie nie bylo ,bo nie bylo wczesniej tez ogloszenia i udownij ,ze to nie corka radnej a wtedy pogadamy .
  Urzednik panstwowy powinien byc mily i wyksztalcony to chyba nie nowosc ,laski nie robi
  moze ty ZOZOLU o tym nie wiesz …

  5
  4
  • ZOZOL pisze:

   droga Beciu umiesz czytać chyba że zrozumieniem? wejdź na BIP Urzędu tam jest wszystko no chyba że nie wiesz że ta platforma jest NAJWAŻNIEJSZĄ platformą urzędowa (każdego bez wyjątku nie tylko tego w Starczy…) i przeczytasz że konkurs został ogłoszony 19.01 zgodnie z datą widniejąca na naborze równocześnie z naborem na inne stanowisko. Każdy miał prawo się zgłosić tylko jak komuś zależy to szuka informacji a nie wylewa żale w internecie. Ale krowa która dużo ryczy mało mleka daje…
   mniej jadu ludzie

   8
   6
 9. cała prawda pisze:

  Przeczytałem warunki konkursu. Czy wymagane w konkursie wykształcenie jest zgodne z kompetencjami dot. oświaty, zdrowia, sportu? Czy nie takie wykształcenie oraz doświadczenie w tych dziedzinach powinno być w konkursie wymagane? Konkurs i wymogi szyty pod osobę. ” Nie po to robię konkurs, żebym nie wiedział kto wygra” Paweł Kozioł Wilkowyje. Skierowanie z POWIATOWEGO Urzędu Pracy do akurat naszej gminy taki przypadek.
  Ludzie plączcie kropki. Może trochę uczciwości. Może Pani poradzi sobie w życiu sama co da jej satysfakcję, że nic nikomu nie zawdzięcza.

  8
  5
 10. Becia pisze:

  Drogi Zozolu
  to Ty wypisujesz tu bzdury ,ja nie podwazam tu kompetencji ani osiagnięć,bo ich nawet nie znam
  Nie zazdroszcze tez nikomu,bo swoja karierę zrobilam na swoich plecach.
  Chcę tylko trochę sprawiedliwosci i traktowania ludzi jednakowo,nie tylko przy płaceniu podatków.
  Czy aż tak duzo wymagam???????
  Bardzo współczuję,że te konkursy są takie straszne.
  Tak na zakonczenie Drogi Zozolu:
  Winny sie tlumaczy ! Pa

  3
  5
 11. ZOZOL pisze:

  droga Beciu żebym ja jeszcze miał się z czego tłumaczyć. A to że nie potrafisz zrozumieć najprostszych rzeczy tylko kogoś atakować w necie to już nie mój problem. A na plecy uwazaj żeby cię ktoś kiedys przez nie nie przeskoczył!!!! jak ty swoją “karierę” masz już za sobą to daj w spokoju robić ją innym i nie wylewaj jadu bo ewidentnie cię coś boli że się komuś udało i się poszukujesz dziury tam gdzie jej nie ma

  5
  8
 12. Zimna Woda pisze:

  Ludzie a niech ma to stanowisko !!osobiście będę stałym bywalcem u niej skoro wygrała konkurs zobaczę jak przełoży wiedzę aby mi pomóc szybko się okaże czy jest kompetentna i umie od ręki rozpatrzyć sprawy czy będzie konsultować z kimś 👍👍👍

  4
  6
 13. Wyborca pisze:

  Taka prawda że w naszej gminie wszystko jest po rodzinie i to jest rzecz bez kwestionowania. Nikt inny by z nią nie wygrał.

  10
  3
 14. Czarek pisze:

  Dukat i wszystko jasne ….. Mojego głosu już nigdy nie dostanie. Dobrze, że wybory są niebawem….

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *