zachmurzenie umiarkowane
10°
niedziela
fot. Allegro
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Starcza za rok 2019
30 października 2020 r. | 11:51
2
Reklama

Wójt Gminy Starcza przedstawił analizę stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Starcza za rok 2019.

Łączna ilość odpadów odebranych od mieszkańców Gminy Starcza w roku 2019 wyniosła 604,725 Mg.

Z analizą możecie zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Starcza za rok 2019”

 1. Witek _ Jeać PiS pisze:

  Bardzo prawidłowo funkcjonuje gospodarka odpadami! Brawo Wójt! Brawo Gmina! Brawo, brawo, brawo. Jesteście najlepsi!
  Sprawne działanie, zawsze na czas, systematycznie, często, pojemniki zawsze czyste, worki zawsze elegancko zostawione tak aby nie mokły No i te wspaniałe programy edukacji mieszkańców, którzy emitują też same czyste powietrze ze swoich pieców.
  Najlepszy wój. Jesteście super!
  Dziękuje

  9
  1
 2. Wystrzelimy go w kosmos pisze:

  Z kim by w gminie nie pogadać to narzeka i to dowodzi tylko tego, że osoby sprawujące najwyższą władzę w gminie raczej się nie spełniają. Potrzeby mieszkańców ? Niee, najpierw własne interesiki. Biedni Ci co myślą, że o ich machlojkach nikt nie wie .. ale już niebawem odpowiednie służby sprawdzą to i owo. Pozdrawiam ciepło w te chłodne dni.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.