zachmurzenie duże
-1°
-2°
piątek
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Andrzej Kubat ponownie Przewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego!
21 listopada 2018 r. | 10:29
0
Reklama

Andrzej Kubat ponownie został wybrany Przewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego. Na Kubata głosowała większość radnych zgromadzonych na wczorajszej sesji Rady Powiatu Częstochowskiego. Wiceprzewodniczącymi rady zostali Urszula Całusińska i Sebastian Cierpiał.

Starostą częstochowskim został Krzysztof Smela. Jego zastępcą, czyli wicestarostą częstochowskim został Jan Miarzyński (Wspólnota Samorządowa). Etatowymi Członkami Zarządu Powiatu zostali: Henryk Kasiura (PSL) i Adam Morzyk (Porozumienie dla Powiatu Częstochowskiego), zaś nieetatowym - Gwidon Jelonek (Wspólnota Samorządowa).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *