zachmurzenie duże
środa
Andrzej Kubat ponownie radnym powiatowym
23 października 2018 r. | 12:10
4
Reklama

Andrzej Kubat będzie reprezentować gminę Starcza w radzie powiatu częstochowskiego. Kubat do "powiatu" dostał się z list PSL.

Oprócz niego z okręgu gminy Starcza do powiatu dostali się: Maciej Janowski, Andrzej Goldsztajn i Adam Morzyk.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Andrzej Kubat ponownie radnym powiatowym”

 1. On pisze:

  Gminę Starcza? Ja mam wątpliwości ,ponieważ nigdy jej Pan Kubat nie reprezentował . Zawsze siebie i swoje interesy,więc proszę zrobić korektę lub podać przykłady.

  20
  6
 2. Bicz Boży pisze:

  Ciekawe kto nas za niedługo będzie leczył, lekarze zajmują się polityką w coraz większym zakresie. Widać wiedzą z której strony jest chleb smarowany. Pogodzenie obu funkcji staje się coraz trudniejsze. Panowie lekarze (nie tylko p. Kubat) , wiecie że tkwienie w takim rozkroku źle wpływa nie tylko na hemoroidy.

  9
  4
 3. T pisze:

  Doktor Kubat w ośrodku zdrowia jest tyle co nic. Aby przepisać receptę z tymi samymi lekami co ostatnio aby babcie go chwaliły. Zajął się polityką a nie leczeniem. Może pora na nowego lekarza w Naszym ośrodku zdrowia ? Że nikt do tej pory nie zrobił porządku. Byłam 3 razy u lekarza przez ostatni rok i ani raz go nie zastałam. Niech idzie albo do polityki albo do leczenia ludzi.

  9
  3
 4. Sąsiadka pisze:

  To jeśli chcecie lekarza to należało by to zgłosić do placówki której podlega ośrodek, a wgl to przecież nfz ma kontrakt z placówką a ta z lekarzem. Jak się wam nie podoba to zgłaszać do nfzu czy organu ktoremu podlega placówka – a nie żalić się na fourm w internetach.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *