zachmurzenie duże
-1°
-2°
piątek
Ankieta dla mieszkańców – Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Starcza na lata 2021-2027
17 czerwca 2020 r. | 10:28
0
Reklama

Gmina Starcza przystąpiła do opracowywania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Starcza na lata 2021-2027.

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Gminy Starcza, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy zaprasza wszystkich mieszkańców do wypełnienia anonimowej ankiety.

W związku z powyższym, prosimy mieszkańców Gminy Starcza, o udział w badaniu opinii publicznej, poprzez wypełnienie ankiety i przesłanie jej do dnia 05.07.2020 r.

Prosimy o pobranie ankiety i wypełnienia jej w formie elektronicznej z załącznika lub formie papierowej w siedzibie GOPS w Starczy.

Ankieta skierowana jest do mieszkańców Gminy Starcza i ma na celu właściwe zdiagnozowanie problemów społecznych występujących na jej obszarze. Wyniki ankiety posłużą do opracowania Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.

Wypełnioną ankietę proszę zwrócić do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy lub przekazać drogą elektroniczną na adres: gopsstar@wp.pl.

ANKIETĘ MOŻECIE POBRAĆ TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *