zachmurzenie duże
22°
20°
czwartek
fot. adobe stock
Będzie można się zaszczepić przeciw COVID-19 w ościennych ośrodkach zdrowia
06 stycznia 2021 r. | 11:22
0
Reklama

Żadna placówka na terenie gminy Starcza nie zgłosiła się do Narodowego Programu Szczepień. To nie oznacza, że mieszkańcy gminy nie będą mogli się szczepień. Na przełomie stycznia i lutego 2021 roku mieszkańcy gminy Starcza będą mogli zaszczepić się przeciw COVID-19 m.in. w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Konopiskach oraz w Ośrodku Zdrowia w Kamienicy Polskiej.

Szczepienie wszystkich mieszkańców nastąpi dopiero po 15 stycznia 2021 roku. Na szczepienie należy zapisać się za pośrednictwem infolinii pod nr telefonu 989. Każdy pacjent otrzyma e-skierowanie i zgodnie z wiekiem (grupą ryzyka) nastąpi indywidualne umawianie się na szczepienia.

Przypominam, że szczepionki są dla wszystkich mieszkańców dobrowolne i przede wszystkim bezpłatne.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *