zachmurzenie umiarkowane
26°
24°
czwartek
Charytatywny turniej dla małej Lilki!
16 stycznia 2023 r. | 09:20
0
Reklama

W sobotę, 21 stycznia, w hali sportowej w Starczy odbędzie się charytatywny turniej sołectw w piłce nożnej halowej. Wpisowe zostanie przekazane na leczenie Lilki Ptasznik.

ZAPISY DRUŻYN PROSZE KIEROWAĆ DO ADAMA KRZYCZMANIKA
NAJPÓŹNIEJ DO CZWARTKU.

WYMAGANE OBUWIE ZMIENNE DLA GRACZY.

SPRAWY ORGANIZACYJNE DO KINGA PANUSZ

WSTĘP DLA KAŻDEGO 10 ZŁ (CAŁOŚĆ ZOSTANIE PRZEKAZANA NA LECZENIE MAŁEJ LILI!).

W SKRÓCIE:
Lila Ptasznik, córka naszej koleżanki z podwórka Patrycji Kaczki walczy by pokonać guza mózgu!

Nagła diagnoza która zabrała szczęśliwe dzieciństwo naszej małej Lili z wielką siłą uderzyła w spokojne życie rodziny. Jedyne leczenie, które daje nadzieję na normalne życie, to protonoterapia. Niestety w Polsce dla takich maluchów jest niedostępna...

Nie mamy jeszcze dokładnego kosztorysu z kliniki w Niemczech, bo procedury są bardzo czasochłonne, lecz nie poddajemy się i walczymy już teraz.. by jak najszybciej rozpocząć leczenie małej. Każdy grosz, każda złotówka przybliża Lile do szansy na normalne dzieciństwo, które w tak drastyczny sposób próbuje zabrać jej ta choroba.

Będziemy walczyć i wspierać ile będzie trzeba.

BARDZO MOCNO prosimy i zachęcamy do wsparcia!

Pamiętajcie dobro zawsze wraca!

Puchy będą krążyć po hali cały mecz! Dostępna będzie do zakupu: kawa/herbata/napoje/ciasto (CAŁOŚĆ ZOSTANIE PRZEKAZANA NA LECZENIE MAŁEJ LILI!), dla zawodników którzy będą brali udział w turnieju przygotowany ciepły poczęstunek.

Wydarzenie na facebooku - TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *