zachmurzenie duże
27°
26°
środa
Czarni Starcza walczą o utrzymanie w lidze okręgowej
31 maja 2023 r. | 11:52
0
Reklama
Trwa pasjonująca rywalizacja w lidze okręgowej w wykonaniu Czarnych Starcza. Podopieczni Krzysztofa Budnego są o krok od opuszczenia strefy spadkowej i tylko jeden punkt dzieli ich od miejsca gwarantującego utrzymanie się w okręgówce. Do końca sezonu pozostały jeszcze 4 mecze zatem okazji do zdobyczy punktowych na pewno będzie sporo. Drużyna jest solidnie zmotywowana i nastawiona na walkę do ostatnich minut, a Zarząd Klubu na czele z prezesem Przemysławem Krzyczmanikiem (na zdjęciu) zaprasza wszystkich mieszkańców do kibicowania i wspierania miejscowej drużyny w osiągnięciu założonego celu, jakim jest pozostanie na dotychczasowym szczeblu rozgrywek.

Poniżej terminarz pozostałych do rozegrania spotkań:
1 - 3.06 godz. 17:00 Warta Mstów - Czarni Starcza,
2 - 7.06. godz. 18:30 Czarni Starcza - Zieloni Żarki,
3 - 10.06 godz. 17:00 Czarni Starcza - Amator Golce,
4 - 17.06 godz. 17:00 Znicz Kłobuck - Czarni Starcza.

Warto również wspomnieć, że bardzo dobrze radzi sobie dziecięco - młodzieżowa akademia prowadzona przez trenera Michała Nowaka. Osiągane przez nią wyniki pozwalają perspektywicznie  patrzeć w przyszłość i utrzymywać tradycje, że w seniorskim zespole występuje zdecydowana większość wychowanków lokalnego klubu. Drużyna Młodzika na półmetku rozgrywek jest liderem swojej ligi, a żaki w swoich rozgrywkach notują także bardzo dobre spotkania.

Przypominamy, że trwa ciągły nabór do  nowo utworzonej, najmłodszej grupy piłkarskiej, do której zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2013-2017 (kontakt z prezesem Krzyczmanikiem lub trenerem Nowakiem).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *