zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
czwartek
fot. facebook.com/pphuunimetal
Dodatkowe kursy do Tarnowskich Gór
31 sierpnia 2018 r. | 09:20
0
Reklama

10 września 2018 roku przewoźnik Uni-Metal Koniecpol uruchamia dwa kursy z Częstochowy do Tarnowskich Gór przez Starczę, Psary i Woźniki.

Odjazdy z Częstochowy Dworca PKP o godzinie 4.15 i 13.40. Odjazdy z Tarnowskich Gór o godz. 7.00 i 15.15. Autobusy kursować będą od poniedziałku do piątku, oprócz świąt.

Od tej daty nastąpi mała korekta dotychczasowego rozkładu jazdy na linii Tarnowskie Góry – Częstochowa. Kurs z Tarnowskich Gór z godz. 6.10 zostaje przyśpieszony na godz. 6.00. Pozostałe kursy bez zmian. Informujemy również mieszkańców, że wszystkie kursy (12 w jedną stronę) do i z Tarnowskich Gór będą zatrzymywały się na dodatkowych przystankach w Starczy (Starcza Spacerowa i Starcza Zimna Woda) oraz w Łyścu (Łysiec Górny i Łysiec Osiedle).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *