słabe opady deszczu
24°
22°
środa
RDLP w Poznaniu
Dyżury specjalistów ds. lasów
02 maja 2018 r. | 09:53
1
Reklama

W każdy pierwszy czwartek miesiąca swój dyżur pełnią specjaliści Nadleśnictwa Złoty Potok ds. lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa - Artur Psiuk oraz Robert Figzał. Dyżury są zorganizowane w Urzędzie Gminy Starcza w godz. 12:00 - 13:00.

Telefony kontaktowe w sprawach gospodarki leśnej, w lasach prywatnych: 609 461 158 lub 603 034 247.

Nadleśnictwo Złoty Potok prowadzi nadzór nad lasami nie stanowiącymi własności Skarbu Państwa.

Osobą odpowiedzialną za nadzór nad lasami nie stanowiącymi własności Skarbu Państwa w Nadleśnictwie Złoty Potok jest Katarzyna Szostak – Specjalista Służby Leśnej pok. 16, tel. 883 378 696.

Zainteresowany właściciel, współwłaściciel, dzierżawca powinien posiadać dokumenty stwierdzające własność i odpowiada za prawidłowe wskazanie granic działki leśnej. W przypadku współwłasności bezwzględna jest zgoda wszystkich uprawnionych.Jedna odpowiedź do “Dyżury specjalistów ds. lasów”

  1. komentator pisze:

    To już nie będą drzewa kraść? Nie wierzę.

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *