pochmurnie
25°
20°
poniedziałek
GKS Czarni Starcza mają nowy zarząd
07 października 2020 r. | 11:29
1
Reklama

30 września w Starczy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze GKS Czarnych Starcza. W wyniku wyborów, Prezesem na kolejną kadencję został ponownie został wybrany Przemysław Krzyczmanik.

Do Zarządu weszli: Radosław Wasilewski (wiceprezes), Konrad Grzyb (wiceprezes), Amadeusz Bogacz (skarbnik), Łukasz Krzyczmanik (sekretarz), Jacek Eliasiński-Jabłoński, Piotr Liszczyk, Andrzej Kubat, Adrian Ociepa, Adam Krzyczmanik, Kamil Dzianok, Bartłomiej Liszczyk i Krzysztof Wojtasik.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “GKS Czarni Starcza mają nowy zarząd”

  1. Olo pisze:

    Super Prezes! Tak trzymać. Widać klub idzie w dobrym kierunku. Młody trener z okolicy z pomysłem na drużynę. Młodzież trenująca w klubie. Na wyniki ich pracy przyjdzie jeszcze czas! Gratulacje Panie Prezesie

    19
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.