bezchmurnie
-4°
-10°
środa
Gmina Starcza gotowa na wybory Prezydenta RP
22 kwietnia 2020 r. | 10:35
0
Reklama

Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

W gminie Starcza udało się skompletować wszystkie komisje wyborcze.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminna Placówka Wsparcia Dziennego w Starczy, ul. Szkolna 1, 42-261 Starcza:
1. Bartłomiej Przemysław Grzybek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Koziegłowy
2. Marzena Edyta Kidawska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Własna
3. Jan Kołodziejczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poczesna
4. Janusz Włodzimierz Koniecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa
5. Julia Katarzyna Rogacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rudnik Wielki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Świetlica Wiejska, ul. Sportowa 7, 42-261 Starcza:
1. Wanda Teresa Kuziorowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Starcza
2. Ewa Katarzyna Lisek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Starcza
3. Magdalena Maria Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Brzeziny - Kolonia
4. Natalia Magdalena Pakuła, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rudnik Mały
5. Marlena Ewelina Serwatka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Łysiec

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Świetlica Wiejska, Własna ul. Stawowa 1, 42-261 Starcza:
1. Patryk Zbigniew Borecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Korwinów
2. Agnieszka Alicja Janowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Brzeziny Nowe
3. Mariola Elżbieta Markowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Łysiec
4. Andrzej Mikołaj Muszalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kolonia Poczesna
5. Paulina Dorota Szypulska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Starcza

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Remiza OSP, Rudnik Mały ul. Śląska 50, 42-261 Starcza:
1. Dominik Mariusz Badora, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rudnik Mały
2. Sylwia Mariola Fazan, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Starcza
3. Przemysław Krzyczmanik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Starcza
4. Maria Weronika Sałata, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Brzeziny Nowe
5. Martyna Alicja Żak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rudnik Mały

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *