zachmurzenie duże
-5°
-5°
wtorek
Autosan Tramp 09 in Miechów/foto by wikimedia.org
Gmina ma umowę z PKS Częstochowa do końca tego roku!
29 września 2017 r. | 15:06
5
Reklama

45 000 zł - tyle Wójt Wiesław Szymczyk zapłaci za ten rok PKS Częstochowa, za to, że PKS będzie przejeżdżał przez gminę Starcza i zatrzymywał się na wybranych przystankach. Co z tego, że jest umowa, jak PKS z niej się nie wywiązuje. W ostatnich tygodniach nagminnie były przypadki, że autobus PKS był w rozkładzie, a nie przyjeżdżał.

Być może po licznych skargach Mieszkańców, Wójt zmieni przewoźnika i zagwarantuje Mieszkańcom normalne warunki transportu gminnego.

Poniżej aneks do umowy obowiązujący na ten rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Gmina ma umowę z PKS Częstochowa do końca tego roku!”

 1. mieszkaniec pisze:

  w 1 i 2 tygodniu września była masakra ale potem sie wszystko ustabilizowało i od tamtej pory jak jeżdżę PKS to nie zdarzyło sie żeby nie jechał, a autor nagminnie najeżdża na ten PKS jakby żaden autobus z zajezdni nie wyjeżdżał. Jak sie nie ma o czym piać to tak jest

  0
  0
 2. Lolek pisze:

  Bo to ta dobra zmiana .Prezes i jego nowi kierownicy .

  0
  0
 3. Marian pisze:

  hehe co to ma być ” Wójt zmieni przewoźnika i zagwarantuje Mieszkańcom normalne warunki transportu gminnego.”

  A na co niby ma zmienić? Jaki istnieje alternatywny transport?

  Jeżdżę PKS i jakoś się nie zdarzyło – być może awaria na dworcu albo korki i itp ale tylko tyle i był z opóźnieniem bo korki na śląsku czy w tarnowskich górach

  0
  0
 4. obserwator pisze:

  Trzeba z kwoty umownej potrącić stosownie. Jedną trzecią kwoty. Dziwię się niektórym tu wypisującym, że nie przeszkadza im, że PKS Częstochowa likwiduje kursy, ba, linie. To do czego jest ten PKS, jak nie od komunikacji?

  0
  0
 5. top pisze:

  A.pozniej ryczalt mieszkancom

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *