zachmurzenie małe
14°
12°
środa
GOPS w Starczy ma informatyka za 46 tys. zł!
22 czerwca 2017 r. | 12:20
2
Reklama

Urząd Gminy Starcza ma chyba najgorszą stronę internetową i całą obsługę informatyczną w powiecie częstochowskim. Sam Wójt na sesji wspominał, że nie mają informatyka, że mają problemy z obsługą skrzynek elektronicznych i że nie ma im kto tego naprawić. Okazuje się, że w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Starczy jest zatrudniony inspektor ds. obsługi informatycznej. Jest nim Wojciech Dukat, który w zeszłym roku za swoją pracę zarobił blisko 46 tys. zł.

Skoro w gminie jest informatyk, to dlaczego gmina jest tak zacofana pod względem technologicznym? Po co GOPSowi informatyk?

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Starczy

 2 odpowiedzi na “GOPS w Starczy ma informatyka za 46 tys. zł!”

 1. Maciej Lipsko pisze:

  Ten GOPS to jakaś firma rodzinna?

  0
  0
 2. obserwator pisze:

  Gmina do dłuższego czasu ma kiepskie strony internetowe. Każda następna nie bywa lepsza od poprzedniej.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *