pochmurnie
24°
20°
piątek
GOPS w Starczy: Pomoc dla ludzi starszych i samotnych
11 października 2021 r. | 11:16
0
Reklama

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy, w związku z nadchodzącym okresem zimowym oraz trwającą pandemią, apelują do mieszkańców gminy Starcza o zgłaszanie osób starszych i samotnych, którym potrzebne jest wsparcie w formie zrobienia i dostarczenia zakupów, realizacji recept lub które mogą znajdować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu.

Pracownik zweryfikuje zgłoszenie i ustali szczegóły dotyczące wsparcia.

Zgłoszeń należy dokonywać bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Starczy ul. Szkolna 1, telefonicznie pod numer telefonu 34 3140-508 lub mailowo na adres: gopsstar@wp.pl.

Nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować pomocy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *