bezchmurnie
22°
21°
piątek
Gorzkie żale radnego Zdzisława Walentka
25 października 2018 r. | 11:14
10
Reklama

Są takie momenty w życiu, że trzeba się wygadać. Kumulacja tego nastąpiła w piątek z udziałem radego Zdzisława Walentka. Szkoda mi go, bo już radnym nie będzie. Walentek wylał swoje gorzkie żale na moją osobę.

Poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Wywód radnego Zdzisława Walentka

Gepostet von Gmina Starcza am Mittwoch, 24. Oktober 2018

 10 odpowiedzi na “Gorzkie żale radnego Zdzisława Walentka”

 1. MieszkaniecJa pisze:

  Trochę racji jednak ma…

  27
  1
  • Edward pisze:

   A Pani obok czemu wstydzi się tej wypowiedzi kolegi z rady?

   19
   0
   • On pisze:

    Ta Pani dba tylko o siebie i nigdy nie pójdzie za innym radnym ,że nie wspomnę o jej wyborcach…Pan Walentek zaś najwięcej się udzielał ..lecz radni nie byli z tego zadowoleni..ponieważ jak to można dać innym. To nam , to nam radnym się należy a co .

    24
    3
 2. uff pisze:

  Redaktor fajnie że jesteś,ale nie przeginaj Walentek to super osoba,właśnie żal ,ze go nie będzie

  21
  4
 3. Piter pisze:

  Pan redaktor zdecydowanie działa za pieniądze dla innych, oczerniając przy tym normalnych ludzi. Czy to w Starczy, czy na zlecenie w Konopiskach. Smutne, ale któregoś dnia może Pan sie grubo na tym przejechać.

  21
  8
 4. Adam pisze:

  Pan Walentek to prosty człowiek ale racje swoją ma. Skoro to ma być portal o Gminie to nie o pojedynczych osobach. O wielu istotnych informacjach na stronie dla mieszkańców jest zapomniane, ale o sensacjach nigdy.

  15
  2
 5. Mieszkanka pisze:

  Piateczka Panie Walentek! A Panu redaktorowi przyjdzie się kiedyś z tego rozliczyć “MM”

  9
  2
 6. Ania pisze:

  Brawo Panie Zdzisławie !!!!!
  No a Pan redaktor to już wie gdzie jego miejsce

  5
  2
 7. Oczy Otwarte pisze:

  „Walentek wylał swoje gorzkie żale na moją osobą.”

  Czy pan czyta swoje „artykuły” przed dodaniem? Napisać trzy zdania i popełnić błąd, poziom redaktorski – master.

  10
  3
 8. Tomek Malik pisze:

  Moze i Zdzislaw Walentek nie ma wysokiego wyksztalcenia ani bogatego slownictwa ale ,, ktos” przez lata Go wybieral. Podobala się mieszlancom Lyscca jego praca. Pan redaktor i jego praca jest conajmniej kiepska. Styl pisania ….4 klasa podstawówki. A kto odwazy sie wystapic na droge sądową z powodzeniem wygrywa. Inni radni uciszaja Walentka aby zaplusowac kamerze co by ich teraz nie sięgnęła, a myślę ze z 80 procent tej ,, mlodzieżowej” rady mialaby problemy ze składnia przed kamerą chocby telefonu

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *