bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Hojne nagrody dla urzędników
12 stycznia 2017 r. | 14:52
3
Reklama

Nie dość, że urzędnicy w Gminie Starcza mają trzynastki, to jeszcze Wójt hojnie nagradza ich finansowo. Za 2016 rok zostały nagrodzonych piętnastu pracowników Urzędu Gminy w Starczy. Otrzymałem informację odnośnie trzech osób: Ilona Ciura, Halina Gryl i Krystyna Grzyb za swoją ciężką pracę otrzymały od Wójta po 2092,72 zł.

Informacja w sprawie pozostałych pracowników jest tajna i poufna. W związku z tym, skierowałem skargę na odmowę udzielenia mi tych informacji do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Hojne nagrody dla urzędników”

 1. Piłkarz pisze:

  Co oni tam ukrywają?

  1
  0
 2. Rozbawiona pisze:

  Dramat gościu,takie tytuły dajesz jakby do zbrodni doszło. Obsmorowywujesz tzn “udzielasz informacji” gminy, z którymi nawet nie masz nic wspólnego,ale spoko robisz kase na odsłonieciach stron-taki sposób na życie,szkoda,że idziesz po najniższej lini oporu. Może zamarzyłeś kiedyś o byciu dziennikarzem-efekt bardzo marny.

  0
  1
 3. A pisze:

  Gmina niby nie ma pieniedzy a tu takie premie, dobrze ze jest ktos kto to publikuje

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *