zachmurzenie duże
-1°
-2°
piątek
fot. Magazyn Square
Ile KWW Katarzyny Drost wydał na kampanię wyborczą?
01 marca 2019 r. | 09:01
1
Reklama

Kampania Wyborcza już dawno się skończyła, pozostał tylko kurz na niektórych plakatach wyborczych. Czas podsumowania finansowego jednego z komitetów - KWW "Wspólnie dla naszej gminy".

Komitet ten wprowadził do rady gminy troje radnych. W starciu z Wójtem Wiesławem Szymczykiem był bez szans. Kandydatka Katarzyna Drost zdobyła co prawda 37.18 proc. głosów, ale to aż o 25 proc. mniej niż Wójt.

Komitet ten na kampanię wyborczą wydał łącznie 2770 zł. Trochę mało, jeżeli myśli się o wygraniu wyborów na Wójta.

Poniżej znajdziecie sprawozdanie finansowe tego komitetu.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Ile KWW Katarzyny Drost wydał na kampanię wyborczą?”

  1. furry pisze:

    minął już ponad tydzień od tego ,,artykułu,, doczekamy się od ,,Redaktora,, rozliczeń pozostałych komitetów ? Zależało by mi na rozliczeniu Wójta Szymczyka bo jestem bardzo ciekaw ileż to trzeba kasy wydać że wygrać ,bo skoro Drost za tak ,,liche,, grosze uzyskała ponad 37 % głosów co by to było np. za 10 tyś, ciekawe ile wójt wydał np. na media i ciekawe na jakie ? Do roboty Redaktor czekamy na cd

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *