zachmurzenie duże
-5°
-7°
wtorek
joe.pl
Kampania edukacyjna ukierunkowana na poprawę bioróżnorodności – zgłoszenia tylko do dziś!
05 grudnia 2018 r. | 11:01
2
Reklama

Zarząd Powiatu Częstochowskiego ogłasza nabór uczestników do „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”.

Kampania edukacyjna ukierunkowana na poprawę bioróżnorodności, skierowana jest do mieszkańców Powiatu Częstochowskiego. Program kampanii przewiduje cykl  konferencji o tematyce roślin miodo i pyłkodajnych.  W  2017 r. była to tematyka krzewów jagodowych. W bieżącym roku rozpoczyna się  drugi etap kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności poprzez propagowanie uprawy roślin zielarskich jako bazy pożytkowej pyłko i miododajnej. Kampania będzie przygotowana dla ok.  320 osób ( po 20 osób z każdej gminy Powiatu). Każda konferencja zakończy się testem zdobytej wiedzy podczas konferencji. Uczestnicy kampanii którzy prawidłowo wypełnią test wiedzy, zostaną nagrodzeni  zestawem sadzonek roślin zielarskich  miodo i pyłkodajnych. Dodatkowo przewiduje się 3 główne nagrody dla uczestników, którzy wykażą się najlepszą wiedzą. Z  uwagi na terminy agrotechniczne sadzonki będą przekazywane uczestnikom kampanii  na wiosnę 2019r.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 grudnia 2018 r. pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Częstochowie, ul. Sobieskiego 9 , 42-200 Częstochowa  lub  emailowo na adres : odpady@czestochowa.powiat.pl

Liczba uczestników ograniczona do 20 osób z Gminy o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione telefonicznie lub emailowo.

O terminach konferencji poinformujemy w późniejszym czasie.

Regulamin i formularze możecie ściągnąć STĄD.2 odpowiedzi na “Kampania edukacyjna ukierunkowana na poprawę bioróżnorodności – zgłoszenia tylko do dziś!”

  1. obserwator pisze:

    Odmiana tytułu bez sensu. Powinno być w mianowniku, a nie bezmyślnie przerżnięte. …”uczestników do „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”. Tak jest, gdy się nie myśli co się pisze.

    2
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *