zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Kolejne zmiany w komunikacji gminnej
12 marca 2021 r. | 10:53
0
Reklama

Urząd Gminy Starcza poinformował o kolejnych zmianach w kursowaniu komunikacji gminnej. Zmiany w kursowaniu busów wejdą w życie 15 marca.

Kurs 6.30 Starcza Skrzyżowanie – Rudnik Mały – Własna – Łysiec – Częstochowa przyśpiesza się na godzinę 6.25 – dodatkowo obsłuży przystanki Klepaczka Zachodnia, Klepaczka (z pominięciem przystanku Starcza Szkoła).

Kurs 11.15 Starcza Skrzyżowanie – Rudnik Mały – Własna – Łysiec – Częstochowa przyśpiesza się na godzinę 11.10 – dodatkowo obsłuży przystanki Klepaczka Zachodnia, Klepaczka (z pominięciem przystanku Starcza Szkoła).

Kurs 15.45 Częstochowa – Łysiec – Własna – Rudnik Mały – Starcza Skrzyżowanie dodatkowo obsłuży przystanki Klepaczka, Klepaczka Zachodnia (z pominięciem przystanku Starcza Szkoła).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *