pochmurnie
15°
13°
niedziela
Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Konferencje “Ekologiczna Zagroda 2018”
01 czerwca 2018 r. | 10:30
0
Reklama

Starostwo Powiatowe w Częstochowie zapraszam na konferencję "Ekologiczna Zagroda 2018". Konferencja organizowana jest w nawiązaniu do konkursu „Ekologiczna Zagroda 2018” i  ma na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod i celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii w zakresie ochrony środowiska.

Konferencja odbędzie się w dwóch terminach 19 czerwca 2018 r. w Zajeździe u Hermanów, przy ul. Kazimierza Wielkiego 9 w Olsztynie oraz 20 czerwca 2018 r. w sali sesyjnej  Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

W ramach propagowania konkursu „Ekologiczna Zagroda 2018” odbędą się warsztaty terenowe w trakcie których chcielibyśmy zapoznać zainteresowane osoby tematem odnawialnych źródeł energii.

O terminie warsztatów terenowych poinformujemy podczas konferencji.

Zainteresowanych udziałem w konferencji proszę o dostarczenie formularzy  do Starostwa Powiatowego w Częstochowie pocztą, osobiście pok. 215  lub  przesłanie zgłoszeń drogą emailową na adres: odpady@czestochowa.powiat.pl.

Pliki do ściągnięcia

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *