słabe opady deszczu
24°
22°
środa
Konsultacje społeczne w sprawie śmieci
09 listopada 2020 r. | 11:43
0
Reklama

16 i 17 listopada 2020 roku w gminie Starcza zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne projektów uchwał w sprawie: uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Starcza oraz szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę.

Szczegóły znajdują się poniżej.

ZAŁĄCZNIKI:
Zarządzenie Nr 103.2020 Wójta Gminy Starcza z dnia 06.11.2020r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektów uchwał: 1) w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Starcza, 2) szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę519 KB
Ogłoszenie o konsultacjach329 KB
Projekt uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Starcza35 KBProjekt uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę24 KB
Formularz konsultacji

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *