zachmurzenie duże
-1°
-4°
piątek
Konsultacje ws. OZE
15 marca 2018 r. | 10:26
1
Reklama

Wójt Gminy Starcza zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych procedury realizacji projektu grantowego Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Starcza.

Konsultacje społeczne prowadzone będą w terminie od 15 marca 2018r. do 28 marca 2018 r.

Uwagi do projektu dokumentu "Procedura realizacji projektu grantowego Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Starcza" można składać w nieprzekraczalnym terminie do 28 marca 2018 roku w postaci:
- papierowej przesłanej na adres: Urząd Gminy Starcza, ul. Gminna 4, 42-261 Starcza lub osobiście w Urzędzie Gminy w Starczy – pok. nr 5,
- elektronicznej przesłanej za pomocą poczty elektronicznej na adres: aniaugstarcza@wp.pl

Pozostałą formą konsultacji społecznych będzie:
- spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców, społeczności lokalnych i innych interesariuszy w dniu 26 marca 2018 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej w Starczy.Jedna odpowiedź do “Konsultacje ws. OZE”

  1. pogodna pani pisze:

    Zebranie to powinno być na początku konsultacji. Aby wszyscy wiedzieli o co chodzi, a nie na końcu, kiedy już jest po wszystkim. Pojawia się możliwość, należy zwołać zebranie, wszystko wyjaśnić i dopiero oczekiwać na konsultacje. Nie czekać na konsultacje nie wiadomo czego. Nie ma co się dziwić potem, że nie wpływają wnioski konsultacyjne, jak się nie powie o co chodzi.

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *