zachmurzenie umiarkowane
17°
14°
środa
fot. SP w Starczy
Korowód Ostatkowy w Starczy
04 marca 2022 r. | 11:00
0
Reklama

W ostatnią sobotę karnawału, 26 lutego 2022 roku, ulicami naszej gminy przeszedł Korowód Ostatkowy, który został zorganizowany przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Starczy. Zgodnie z wieloletnią tradycją „Przebierańcy” zachęcali mieszkańców do wspólnej zabawy.

Uczestnikami korowodu byli: Justyna Sochalska, Katarzyna Kołodziejczyk, Ewelina Caban, Iwona Gorgoń, Magda Badora, Mariola Markowska, Renata Jędrzejewska, Wiesława Jędrzejewska, Alicja Żak, Elżbieta Szymborska, Michał Huras, Dariusz Kołodziejczyk, Marcin Kania.

Dyrektor Szkoły, nauczyciele i uczniowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Korowodu Przebierańców, którzy kwestowali na rzecz szkoły. Zebrana kwota zasili konto Rady Rodziców.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Justyny Sochalskiej oraz osób, które pomagały w zorganizowaniu poczęstunku dla uczestników korowodu. Byli to: Agnieszka Ziora, Katarzyna Kołodziejczyk, Sylwia Fazan, Jolanta Dzik. /SP w Starczy/

fot. SP w Starczy

fot. SP w Starczy

fot. SP w Starczy

fot. SP w Starczy

fot. SP w StarczyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *