zachmurzenie małe
14°
12°
środa
Książka o Gminie Starcza
30 lipca 2019 r. | 08:32
4
Reklama

Z pieniędzy unijnych Gmina Starcza wydała książkę o gminie Starcza pt. "Historia i współczesność Gminy Starcza". 56-stronicowa w twardej okładce, kolorowa książka przedstawia najważniejsze wydarzenia historyczne oraz dzieje gminy, klubu sportowego i parafii. Autorami tekstów są Wójt Wiesław Szymczyk, Anna Kamińska i Łukasz Krzyczmanik.

Książkę w nakładzie 500 sztuk za darmo można odebrać w Urzędzie Gminy Starcza.

Ogromne gratulacje za wydanie tego publikatora.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Książka o Gminie Starcza”

 1. mieszkanka pisze:

  Tylu młodych zdolnych i po studiach, a książki pisze Pani bez żadnej szkoły. Pieniądze tylko dla radnych i wójta.

  11
  3
 2. L pisze:

  Ciekawe z jakiego programu unijnego poszły na to pieniądze i w jakiej wysokości i jaki jest koszt jednostkowy albumu czy aby nie z programu na szkolenie komputerowe tam pozyskano 150 tyś zł więc jeden album to koszt 300 zł ciekawe czy był jakiś przetarg na wydawcę tego dzieła może wybrano najtańszą ofertę pewnie niedługo się tego dowiemy przecież teraz transparentność każda gmina stawia sobie na pierwszym miejscu

  10
  4
 3. R. G pisze:

  A ja dostałem i czytałem. Nie jestem już mieszkańcem tej Gminy (żaluję) ale bywam tam i tam są moje korzenie. Nie rozumiem tych słów krytyki i jadu. Rozwjrzyjcie się wokół, chyba za dużo dostaliscie od życia , że stajecie się wrogiem dla wspólmieszkańców. Pozdrawiam i życzę wszystkim takich warunków w jakich żyje społeczeństwo Gminy Starcza.

  6
  5
 4. BABEL pisze:

  a mnie się podoba pomysł z albumem o naszej gminie,można to było może nagłośnić wśród mieszkańców,może ktoś ma w domu jakieś ciekawe stare zdjęcia lub dokumenty co jeszcze by wzbogaciło album
  – mieszkanka ; dziś wielu tych ,,wykształconych,,to ledwo czyta a ty chcesz żeby książki pisali ,a kto im bronił zrobić jeszcze lepszy album tak po prostu od siebie ,ja już wolę jak wójt tworzy takie albumy a nie np wytwórnie nawozów
  – R.G ; na to jak żyjemy to pracujemy sobie sami,nikt tutaj nam nic nie dał,może pokażesz mi 1 dom w gminie który dostał jakąś dotację np na OZE, termomodernizację czy inny dodatek do domu czy gospodarstwa więc może wyhamuj w tym ,, świętym oburzeniu,,

  7
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *