zachmurzenie małe
15°
10°
czwartek
LGD Bractwo Kuźnic zaprasza do współpracy
09 sierpnia 2017 r. | 10:24
0
Reklama

Na terenie gminy Starcza działa Lokalna Grupa Działania "Bractwo Kuźnic". Z pomocy z tego LGD skorzystali m.in. Czarni Starcza. Teraz to LGD zaprasza wszystkich Mieszkańców do współpracy.

Szanowni Mieszkańcy!
Pragniemy poinformować, że 20 lipca 2017 r. przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania "Bractwo Kuźnic" Prezes Zarządu - Marita Skowron oraz Wiceprezes Zarządu - Janusz Jończyk wraz z przedstawicielami reprezentujących partnerów projektu współpracy, Stowarzyszeniem „Partnerstwem Północnej Jury” oraz "Razem na wyżyny", podpisali umowę przyznania pomocy na realizację projektu współpracy pt. „Wielkie granie i odkrywanie - Zasoby Obszaru Naszym Atrybutem Rozwoju” , realizowanego w ramach poddziałania 19.3”. Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach tego projektu zostanie opracowana autorska gra planszowa promująca obszar objęty projektem współpracy. W grze znajdzie się około 600 pytań z różnych dziedzin tematycznych, między innymi z : wiedzy obywatelskiej, turystyki i sportu, przyrody, historii, ludzi czy też kultury i sztuki.

W związku z powyższym chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków, znawców terenu gmin: Boronów, Kamienica Polska, Konopiska, Poczesna, Starcza do nawiązania współpracy w zakresie opracowywania pytań tematycznych.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie swojego udziału do 16 sierpnia br., drogą elektroniczną pod adresem: lub osobiście w siedzibie biura w Poczesnej ul. Wolności 2 (pokój nr 36). W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem : 34 3274-014.

Prezes LGD "Bractwo Kuźnic" Marita SkowronDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *