bezchmurnie
18°
15°
wtorek
fot. SP w Starczy
Akademia dla mam w Starczy
04 czerwca 2018 r. | 09:00
0
Reklama

25 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Starczy odbyła się w uroczysta akademia z okazji Dnia Mamy. Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców przygotowali program artystyczny oraz poczęstunek dla swoich kochanych mam, aby w ten sposób podziękować im za trud włożony w opiekę i wychowanie.

Najpierw wystąpili uczniowie najmłodszych klas, którzy recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie swój program zaprezentowali starsi uczniowie. Wiersze, piosenki oraz scenki kabaretowe w ich wykonaniu wprawiły zgromadzonych gości w dobry nastrój. Następnie odbyła się degustacja pysznych ciast oraz zdrowych przekąsek serwowanych w ramach realizowanego projektu „Trzymaj formę”. /SP w Starczy/

fot. SP w Starczy

fot. SP w Starczy

fot. SP w Starczy

fot. SP w Starczy

fot. SP w StarczyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *