zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
Ale o co chodzi?
18 maja 2017 r. | 16:27
0
Reklama

Urząd Gminy Starcza przypomniał sobie o konsultacjach społecznych, które podobno odbywały się w marcu 2015 roku. Na swojej stronie internetowej opublikował dokument z 16 maja 2017 roku dotyczący raportu z konsultacji społecznych projektu "Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Starcza z wymianą źródeł ciepła".

W przeprowadzonej ankietyzacji jako jedną z pilnych inwestycji wskazywano termomodernizację budynków użyteczności publicznej (17% odpowiedzi respondentów). Dodatkowo potrzebę realizacji projektu zgłaszają użytkownicy budynków na zebraniach oraz indywidualnych spotkaniach z władzami gminy.

Zapytacie na pewno, o co chodzi? Sam nie wiem. Wspomniany w artykule na stronie UG Starcza link prowadzi do strategii Rozwoju Gminy Starcza do roku 2020.

Poniżej przedstawiam informację z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Starcza

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *