zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
Nie będzie oczyszczalni odpadów ściekowych w Starczy! Zwycięstwo Mieszkańców!
29 marca 2017 r. | 14:22
14
Reklama

Urząd Gminy Starcza poinformował, iż wczoraj właściciel działki, na której planowana była budowa zakładu do produkcji polepszaczy gleb lub nawozów, złożył oświadczenie, w którym to odstąpił od sprzedaży lub dzierżawy w/w działki!

Poniżej informacja Wójta w tym zakresie.

INFORMACJA
Informuję mieszkańców Gminy Starcza, iż w dniu 28 marca 2017r. właściciel działki, na której planowana była budowa zakładu do produkcji polepszaczy gleb lub nawozów złożył oświadczenie, iż odstąpił od sprzedaży lub dzierżawy w/w działki.

Potwierdza to zatem moje zapewnienia, iż inwestycja taka w Gminie Starcza nie powstanie.

Wójt Gminy Starcza
mgr Wiesław Szymczyk14 odpowiedzi na “Nie będzie oczyszczalni odpadów ściekowych w Starczy! Zwycięstwo Mieszkańców!”

 1. Wyborca pisze:

  wielkie brawa dla nas wszystkich!!!! udało się!!!!

  0
  0
 2. Mieszkaniec gm pisze:

  Oby tak właśnie było.
  Tylko coś to wszystko podejrzanie szybko poszło. Obym się mylił ale dajej coś mi tu śmierdzi.

  0
  0
 3. Rr pisze:

  To trzeba się napić

  0
  0
 4. obserwator pisze:

  Była telewizja dzisiaj i z tego co widziałem i słyszałem to jest tylko kłamstwo że niczego nie będzie,że wójt puścił bzdury aby uśpić mieszkańców by nie przybyli na przyjazd telewizji .Jutro o 9 rano jest rada i telewizja obiecała przyjechac jeszcze raz.Zasłyszałem że trzy osoby mają udział w sprzedaży działek.

  0
  0
  • On.... pisze:

   Nie wiem jaki masz w tym interes by podpuszczać ludzi i pisać oszczerstwa na Wójta..By było jasno ..nikogo tu nie usprawiedliwiam… lecz pisz jeden z drugim prawdę …Jeśli wiesz to pisz ..kto sprzedał działkę ..a nie poduszczaj.. …nazwiska proszę … Gdyby głupota umiała fruwać………………………………………………………

   0
   0
   • Mieszkanka pisze:

    Sam się podpisz. Nie wiem czy wiesz, ale w tym kraju obowiazuje ochrona danych.
    A wójt jest znany z niejednego przekrętu.
    Już gdzieś jednocześnie pracowal jako nauczyciel czy bibliotekarz i byl wójtem.
    Podwojne pieniadze – fajna sprawa.
    Nasz wójt tego z Rancza zaczyna coraz.bardziej przypominać.

    0
    0
    • On.... pisze:

     Ja tylko pytam ..kto te działki sprzedał …to chyba nie jest tajemnicą , “a widział ..nie widział..zrobił ..nie zrobił..”…to dla mnie bez sensu… ” gdzieś pracował “..coś robił…więc w którym uchu dzwoniło? …Jeśli kogoś oskarżamy musimy mieć dowody !!! Inaczej to my możemy zostać oskarżeni o pomówienia…

     0
     0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Ludzie gdyby ten inwestor sie odwolal na piśmie ktore z wielkim pospiechem roznosila Pani Soltys bylby jego podpis a nie wójta .. Zgadzam sie z wpisem wyżej chciał uśpić czujność mieszkańców aby dziś nie pojawili sie na spotkaniu z TVP 3 ..

  0
  0
 6. mery pisze:

  Oficjalnej decyzji odmownej w formie uchwały nie ma ,więc ten swistek papieru w formie oświadczenia nie jest tak na prawdę zadnym urzędowym dokumentem.Ja też mogę coś dziś oświadczyć ,a jutro sie wycofać.Nie dajmy sobie oczu zamydlić .Bądżmy czujni,radzę wam kochani mieszkańcy.Wiem co piszę mam doswiadczenie samorządowe.Papier wszystko przyjmie.

  0
  0
 7. Mieszkaniec gm pisze:

  Oo to co mety napisał/a! Zgadzam się w 100%. Dziś sesja rady gminy punkt 9.00.

  0
  0
  • Eko Technologie pisze:

   Dzień dobry , bardzo mi przykro ale my nic nie podpisaliśmy odnośnie wycofania sie z inwestycji , zaczynam coraz bardzie niepokoić się o to co wy piszecie albo faktycznie ktoś próbuje zamydlić wam oczy albo po prostu w waszej gminie jest ktoś kto za wszelką cene chce dorwać stołek Wójta , mysle że przyszły tydzień wszystko wyjaśni ponieważ sprawa jest tak bardzo daleko że zdziwią sie osoby które chciały nas zdeptać . Obiecuje wam że Pani która zaczeła wojne osobiście odszczeka wszystko i przyzna sie dla czego do tego doszło w raz z Panem którego żona prawdopodobnie startowała na Wójta . I tak jak wcześnie pisałem że jak tylko wszystko sie wyjaśni i pewne osoby odpowiedzą przed właściwymi organami to odbędzie się spotkanie z mieszkańcami i nami odnośnie tej inwestycji pokażemy osobom zainteresowanym jak to wygląda i ze nie śmierdzi . I jeżeli nadal bedziecie podtrzymywać że nie chcecie to tak jak pisałem wycofamy się . Pozdrawiam

   0
   0
 8. Aj pisze:

  Pan nam nic nie pokazuj .

  0
  0
 9. Mieszkaniec pisze:

  Panie Inwestorze to Dlaczego w naszej gminie było pismo ktore przekazywane bylo mieszkanca ze ta inwestycja jest wycofana z podpisem wójta ?

  0
  0
 10. Eko-Technologie pisze:

  Ponieważ zmuszono właściciela działki do tego żeby wycofał się ze sprzedaży. Na szczęście są osoby na tym świecie które zajęły się tą sprawom pozdrawiam

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *