bezchmurnie
20°
18°
wtorek
Jest praca w częstochowskiej policji
28 stycznia 2022 r. | 11:48
0
Reklama

Służba w Policji jest służbą dla społeczeństwa – wymagającą Twojego zaangażowania, odpowiedzialności, uczciwości i poczucia misji. Jeśli posiadasz odpowiednie predyspozycje i chcesz zostać jednym z nas, nie zwlekaj. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje, że w 2022 roku realizowane będą przyjęcia kandydatów do służby w komendach miejskich/powiatowych policji województwa śląskiego. Podejmij wyzwanie i zostań jednym z nas!

Zawód policjanta jest bardzo wymagający i na pewno nie jest on dla każdego. Służba w policji wymaga zaangażowania i poświęcenia. Oprócz satysfakcji, jaką przynosi, czasem też policjant musi się zmierzyć z sytuacjami trudnymi, tragicznymi czy niebezpiecznymi. Dlatego każdy kandydat na Policjanta powinien przede wszystkim posiadać odpowiednie predyspozycje.
Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby zostać jednym z nas.

Terminy przyjęć policjantów dla garnizonu śląskiego w 2022 roku:

  • 7 marca
  • 14 czerwca
  • 2 sierpnia
  • 19 września
  • 29 grudnia

Dokumenty kandydatów do służby w Policji przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, telefon 47 85 813 41.

W związku z utrzymującym się stanem epidemii celem zminimalizowania zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, interesanci przyjmowani są w stosownym reżimie sanitarnym, do którego przestrzegania zobligowani są wszyscy jego uczestnicy. Kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce Policji winni stosować maseczki ochronne, zaleca się także posiadać własne przybory do pisania, a także stosować się do ewentualnych innych zaleceń wskazanych przez pracowników jednostki.

W celu złożenia dokumentacji należy się wcześniej skontaktować telefonicznie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *